Zespół

Zespół

Wnikliwy analityk gromadzonych danych. Twórczo myśląc skutecznie rozbudowuje sieć kontaktów w procesie poszukiwań.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Prywatnie zgłębia sztukę improwizacji rozumianej błędnie jako coś przypadkowego. Zdobyte doświadczenia przenosi na pole nawiązywania kontaktów i budowania relacji. Na co dzień łączy swoje inspiracje zarażając młodych ludzi duchem tańca.

Katarzyna Burzyńska

Senior Associate

Rekruterka z zamiłowania i pasji oraz mentorka w procesach re-skillingowych (up-skilling / cross-skilling technologiczny). Wspiera odkrywanie zasobów w zmianie ścieżki zawodowej.

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku Marketing oraz Wyższej Szkole Promocji na kierunku Reklama. Wyznaje trend Life Long Learning, nieustannie wzbogaca wiedzę książkami, programami online oraz własnymi badaniami. Ma ponad 20 lat doświadczenia w biznesie na stanowiskach menedżerskich, w branżach Telco (Netia) oraz Entertainment & Media (Multikino i Multikino Media). Śledzi różne kierunki rozwoju osobistego, uwielbia obserwowanie i rozpoznawanie różnorodności cech i bogactwa talentów w każdym człowieku.

Prywatnie nienasycona światem podróżniczka, właścicielka dwóch psów, zakochana w polskim morzu i okolicach Gdańska. Pasjonuje się muzyką klasyczną i malarstwem XIX wieku.

Klaudia Grabarczyk

Partner

Związany z branżą doradztwa personalnego od 1992 roku. Absolwent Psychologii Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim i studiów MBA zorganizowanych przez University of Antwerp oraz UW.

 

Human Resources & Communication Director w Novartis Consumer Health, Group Product Manager w Alima-Gerber S.A. oraz Brand Manager CEE w Cadbury Wedel. Wcześniej pracował jako Head of Research w Helmut Neumann International. Od ponad 10 lat działa w ramach międzynarodowych grup zrzeszających wiodące firmy doradcze z Europy, Ameryk, Azji i Afryki.

 

Maratończyk, który dużo czyta, z zapamiętaniem się uczy i czasem daleko podróżuje.

Rafał Jędrzejewski

Partner / CEO

Pracuje w branży rekrutacyjnej od ponad 15 lat. Zdobyła doświadczenie w międzynarodowych firmach rekrutacyjnych pełniąc funkcje menedżerskie. Specjalizuje się w branżach: inżynieryjnej, logistycznej, IT&Telecom, B2B. Prowadzi rekrutacje na stanowiska eksperckie, kierownicze i dyrektorskie w różnorodnych działach. Poprzez partnerską współpracę z Klientami i Kandydatami, buduje zaufanie i pewność realizacji trudnych projektów. Dodatkowo wspiera profesjonalistów i managerów w świadomym zarządzaniu karierą zawodową.

Absolwentka psychologii pracy oraz certyfikowany coach Business Coaching PwC.

Uwielbia jazz, jazdę na nartach i aktywne spędzanie czasu z rodziną.

Agnieszka Jurkowska

Partner

Ekspert i praktyk HR. Executive Coach i kreator programów typu Outplacement dla wyższej kadry kierowniczej. Strateg HR wdrażający modele biznesowe i procesy w organizacji. Rekruter z wieloletnim doświadczeniem dotyczącym stanowisk na różnych szczeblach decyzyjnych. Głosi ideę organizacji „human to human”, gdzie EVP firmy jest sprzężona z wartościami pracowników.

Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkim na SGH w Warszawie, posiada certyfikat Certified Assessor for Assessment & Development Centre (CAADC) a także licencję SLG Thomas International Management System. Coach ACC ICF i trener zmiany.

Z zamiłowania nurek głębinowy CMAS1, swoją pasję łączy z podróżami po świecie.

Agnieszka Musiał-Terlecka

Partner

Doświadczenia w branży HR zdobywa od 1997 roku jako psycholog biznesu, konsultant rozwoju, asesor, trener. Tworzy i wdraża procesy oraz narzędzia HR w wielu organizacjach. Specjalizacja: zarządzanie kompetencjami, talentami i rozwojem; projektowanie procesów i narzędzi oceny kompetencji, badania satysfakcji i zaangażowania pracowników.

Absolwentka psychologii oraz pedagogiki (edukacja dorosłych). Nauczyciel akademicki – Uniwersytet SWPS w Warszawie, a zarazem współtwórca i kierownik studiów podyplomowych „Zarządzanie talentami i rozwojem w organizacji”. Autorka licznych publikacji branżowych oraz książki poradnika „Assessment & Development Center” (Infor 2018).

Pasjonatka twardych danych, psychometrii i statystyki stosowanej; literury faktu oraz podróżowania po świecie i w głąb siebie.

Sabina Nikodemska

Partner

„Pracodawca sam nie odniesie sukcesu, bez względu na umiejętności czy wielkość kapitału. Dzisiejszy świat biznesu jest bardziej niż kiedykolwiek oparty na współpracy.”Orison Swett Marden