Devine

Devine Inventory®

Executive & Friends jest partnerem amerykańskiej firmy The Devine Group, tworzącej i rozwijającej wysokiej jakości narzędzia diagnostyczne.

Devine Inventory® to narzędzie stworzone, aby wspierać firmy w maksymalizowaniu posiadanego kapitału ludzkiego. Jest globalnie wykorzystywane przez setki międzynarodowych organizacji, na każdym etapie cyklu zatrudnienia menedżerów oraz ekspertów. Chętnie udzielimy wszelkich dodatkowych informacji na temat wyzwań, w kontekście których nasi Klienci stosują Devine Inventory®. Opieramy na nim Audyt Kompetencyjny, na który decydują się Klienci, którzy obawiają się kosztownych pomyłek przy zatrudnianiu, awansowaniu, przesunięciach bądź definiowaniu roli zawodowej.

Rafał Jędrzejewski jest certyfikowanym użytkownikiem Devine Inventory® przeszkolonym w siedzibie The Devine Group w Cincinnati, Ohio, w Stanach Zjednoczonych.


logo
logo
„Pracodawca sam nie odniesie sukcesu, bez względu na umiejętności czy wielkość kapitału. Dzisiejszy świat biznesu jest bardziej niż kiedykolwiek oparty na współpracy.”Orison Swett Marden